2 روش ساده برای تغییر نام کاربری وردپرس

 

هنگامی که برای اولین بار سایت وردپرس خود را راه اندازی کردید ، یک نام کاربری و رمز عبور ورود به سیستم ایجاد کردید. با این حال ، ممکن است در بعضی از مواقع احساس کنید که نیاز به تغییر آنها دارید. ما در مورد نحوه انتخاب رمز عبور جدید در گذشته بحث کرده ایم – اما چگونه نام کاربری وردپرس را تغییر می دهید؟

حتی اگر نمی توانید فقط به سایت خود وارد شوید و نام جدیدی برای حساب خود انتخاب کنید ، چند راه حل آسان وجود دارد. به عنوان مثال ، فقط در چند دقیقه می توانید نام کاربری خود را به صورت دستی تغییر دهید. برای ساده تر کردن روند کار ، می توانید افزونه ای مانند Easy Username Updater را نصب کنید .

قبل از اینکه شما را در مورد چگونگی تغییر نام کاربری خود راهنمایی کنیم ، لازم است بدانید که چرا ممکن است بخواهید این کار را انجام دهید. تعدادی از دلایل ممکن وجود دارد ، اما در اینجا چند مورد از رایج ترین موارد ذکر شده است:

شما به یک نام کاربری ایمن تر نیاز دارید. این امر به ویژه اگر در ابتدا گزینه مدیر پیش فرض را انتخاب کرده باشید ، بسیار مهم است ، زیرا حدس زدن این نام برای هکرها بسیار ساده است.
شما می خواهید حساب سرپرست خود را به کاربر دیگری تحویل دهید.
شما می خواهید نام کاربری متناسب با سبک و یا مارک تجاری سایت خود انتخاب کنید.

به هر دلیلی ، خوشحال خواهید شد اگر بدانید روند تغییر نام کاربری شما سخت نیست. هنوز هم ، مهم است که نام جدید خود را با دقت انتخاب کنید. چیزی منحصر به فرد و در عین حال به یادماندنی را امتحان کنید و از پایه گذاری آن بر روی اطلاعات شخصی (که حدس زدن آن آسان تر است) خودداری کنید.
نحوه تغییر نام کاربری وردپرس (دو روش ساده)

دو روش اصلی برای تغییر نام کاربری وردپرس وجود دارد. می توانید این کار را به صورت دستی انجام دهید ، یا یک پلاگین نصب کنید تا روند کار ساده شود. هر دو روش موثر هستند و انتخاب شما تا حد زیادی به اولویت شخصی بر می گردد. ما توصیه می کنیم از طریق هر گزینه مطالعه کنید ، سپس یکی را که می خواهید امتحان کنید انتخاب کنید.

اول ، با این وجود ، می خواهید مطمئن شوید که از سایت خود به تازگی نسخه پشتیبان تهیه کرده اید. بالاخره شما در حساب کاربری سرپرست خود تغییراتی ایجاد خواهید کرد و نمی خواهید به طور تصادفی خود را در سایت خود قفل کنید . با تهیه نسخه پشتیبان ، بدون نگرانی می توانید ادامه دهید.

1. نام کاربری خود را به صورت دستی تغییر دهید

از آنجا که وردپرس روش ساده ای برای تغییر نام حساب سرپرست شما ارائه نمی دهد ، برای انجام کار باید از یک راه حل کوتاه استفاده کنید. به طور خلاصه ، کاری که شما انجام می دهید ایجاد یک حساب مدیر جدید ، انتقال تمام محتوای موجود به آن و سپس حذف حساب قدیمی است.

1 1 - 2 روش ساده برای تغییر نام کاربری وردپرس

 

در اینجا ، می توانید حساب جدید خود را ایجاد کنید. نام کاربری را وارد کنید و بقیه اطلاعات را پر کنید. فراموش نکنید که یک گذرواژه قوی انتخاب کنید (بهترین شرط شما این است که با یکی از رمزهای عبور خودکار ایجاد شده در وردپرس همراه شوید) و نقش حساب را روی سرپرست تنظیم کنید . همچنین باید از آدرس ایمیل متفاوتی از آنچه برای حساب فعلی خود استفاده می کنید استفاده کنید (نگران نباشید – پس از اتمام مراحل ، همیشه می توانید به آدرس ایمیل اصلی خود برگردید).

پس از پایان کار ، روی افزودن کاربر جدید کلیک کنید .

در مرحله بعدی ، باید از سایت وردپرس خود خارج شوید و با استفاده از حساب جدید خود دوباره وارد سیستم شوید. برو به کاربران تب دوباره، و برای حساب کاربری مدیر قدیمی خود را نگاه کنید. روی حذف زیر نام کاربری حساب قدیمی خود کلیک کنید

 

2021 02 27 232912 - 2 روش ساده برای تغییر نام کاربری وردپرس

 

از شما می پرسد با محتوای حساب چه کاری انجام دهید. گزینه با عنوان Attribute all content to: را انتخاب کنید و نام کاربری جدید خود را در فهرست کشویی انتخاب کنید

 

2021 02 27 232956 - 2 روش ساده برای تغییر نام کاربری وردپرس

 

با این کار مالکیت تمام صفحات ، پست ها و موارد دیگر از حساب قدیمی به حساب جدید منتقل می شود. سپس ، بر روی تأیید حذف کلیک کنید .

خودشه! حساب قدیمی شما حذف خواهد شد و حساب جدید شما با نام کاربری به روز شده خود آماده استفاده خواهد بود. با این حال ، ممکن است بخواهید دور و برتان را ببندید و ببینید که با استفاده از یک پلاگین نیز این روند به چه شکل است.

2. از یک پلاگین برای ساده کردن مراحل استفاده کنید

روش دیگری برای تغییر نام کاربری وردپرس وجود دارد. نصب افزونه ای که برای آن منظور طراحی شده است. این روش می تواند ساده تر باشد و شامل ایجاد حساب جدید نباشد. به علاوه ، باید آدرس ایمیل خود را حفظ کنید.

 

2021 02 27 233040 - 2 روش ساده برای تغییر نام کاربری وردپرس

 

در حالی که چند افزونه وجود دارد که می تواند به شما کمک کند ، Easy Username Updater گزینه پیشنهادی ما است. این سبک ، سبک بررسی شده و استفاده از آن بسیار ساده است. پس از نصب و فعال سازی افزونه ، می توانید گزینه های آن را در بخش Users> Username Updater تغییر دهید

برای تغییر نام کاربری وردپرس در واقع ، باید برای کاربر خاصی که می خواهید ویرایش کنید ، Update را فشار دهید . در مرحله بعد ، نام کاربری جدید خود را بنویسید و انتخاب کنید آیا می خواهید اعلان ایمیلی درباره تغییرات ایجاد شده ارسال کنید. سپس Update Username را فشار دهید و تمام ، خوب است که شروع کنید.

 

2021 02 27 233104 - 2 روش ساده برای تغییر نام کاربری وردپرس

 

با این کار نام کاربری به طور خودکار تغییر می کند. می توانید این کار را برای هر تعداد حساب انجام دهید ، و در صورت تمایل دوباره برگردید و نام را تغییر دهید. این روش انتخاب نام کاربری جدید برای هر حساب را تا حد ممکن ساده می کند.

نتیجه

هنگام ورود به وب سایت خود ، انتخاب اعتبار ورود به سیستم ایمن و بی نظیر مهم است. با این حال، است ممکن است برای تغییر آن اعتبار پس از این واقعیت. خواه نگران این باشید که یک انتخاب ناامن را انتخاب کرده اید ، یا اینکه به سادگی می خواهید تغییری متناسب با نیازهای شما ایجاد کنید ، ایجاد نام کاربری جدید برای سایت شما کاری دشوار نیست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.