ساخت تصاویر شاخص با thumbnail در وردپرس

thumbnail hamyarwp - ساخت تصاویر شاخص با thumbnail در وردپرسبا سلام امروز هم با یک آموزش وردپرس دیگر در خدمت شما هستیم با عنوان ساخت تصاویر شاخص با thumbnail در وردپرس و به شما در این آموزش قرار است تا روشی را یاد دهیم تا با استفاده از آن برای سایتمون تصویر شاخص بسازیم.

در طراحی سایت ها باید به تمامی قسمت های آن دقت شود مخصوصا مبحث سئو سایت که تصویر شاخص یکی از مهم ترین بخش های سئو هر سایتی محسوب میشود و معمولا بسیاری از افراد به ساخت thumbnail وردپرس توجه زیادی نمی کنند اما بهتر است این را بدانید که انتخاب یک تصویر به عنوان تصویر شاخص یا thumbnail یکی از بهترین راه کار های سئو در هر سایتی است.

به همین خاطر شاید شما در بیشتر سایت ها و نوشته ها یادتان برود که برایشان تصویر شاخصی را انتخاب کنید به همین منظور ما در این آموزش به شما افزونه ای را یاد میدهیم تا با استفاده از اون به صورت خودکار اولین تصویر هر نوشته ای به عنوان تصویر شاخص برای آن در نظر گرفته شود.

معرفی افزونه Auto Post Thumbnail

در این آموزش قرار است افزونه “Auto Post Thumbnail” رو بهتون معرفی کنیم که وظیفه ساخت thumbnail وردپرس به صورت خودکار را بر عهده دارد.

نصب و راه اندازی افزونه

این افزونه را نیز مثل تمامی افزونه ها به راحتی نصب میکنیم تا پس از فعالسازی گزینه ای با نام “Auto Post Thumbnail” در قسمت تنظیمات سایت اضافه شود این افزونه تنظیم خاصی ندارد و با کلیک بر روی آن گزینه میتوانیم وارد قسمتی شویم که قادر به ساخت thumbnail در وردپرس میشویم.

 

stay plugin hamyarwp - ساخت تصاویر شاخص با thumbnail در وردپرس

برای ساخت تصاویر شاخص کافیه روی گزینه ی “Generate thumbnails” کلیک کنید خواهید دید که برای تمامی پست های بدون تصویر شاخص، تصویر شاخص اضافه خواهد شد.

 

generate thumbnail hamyarwp - ساخت تصاویر شاخص با thumbnail در وردپرس

این افزونه همانطور که دیدید کار با آن بسیار آسان است کافیست نصب کنید و تنها با چند کلیک برای تمامی پست هایی که شاید یادتان رفته تصویر شاخص انتخاب کنید تصویر شاخص بسازید و مطمینا این کار در سئو سایت شما هم بی تاثیر نخواهد بود بهتون پیشنهاد میکنم که این افزونه را هم در بین افزونه های مورد استفاده سایتتون داشته باشید تا آموزشی دیگر خدانگهدار…

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.