در این نوشتار به معرفی الگوریتم های گوگل در سئو سایت ها پرداخته شده است و مهمترین آن ها با توضیح کوتاهی برای هر کدام آمده است. این نوشتار می تواند به مخاطبان و خوانندگان کمک نماید تا با این الگوریتم های گوگل در سئو سایت ها آشنا شده و اطلاعات کسب نمایند.

معرفی الگوریتم های گوگل در سئو سایت ها:

یکی از بزرگترین و پر قدرت ترین موتورهای جستجو، موتور جستجوی گوگل می باشد. این موتور جستجو بالغ بر 70 درصد جستجوهای اینترنتی را شامل می شود. گوگل برای بهبود دهی در نتایج جستجوهایی که به کاربران نمایش داده می شود الگوریتم هایی را طراحی کرده و در گذر زمان آن ها را به روز رسانی می نماید تا نتایج مورد جستجو کیفیتی بهتر نسبت به گذشته داشته باشند. ما در این نوشتار به معرفی الگوریتم های گوگل در سئو سایت ها خواهیم پرداخت.

به عنوان اولین نکته مهم در زمینه معرفی الگوریتم های گوگل در سئو سایت ها باید گفت که گوگل از 200 فاکتور مجزا برای رتبه بندی سایت ها استفاده می نماید و سالانه در حدود 500 بار الگوریتم های خود را آپدیت یا به روز رسانی می نماید و به این طریق تجربه کاربری مناسب تر و کاربردی تری را به افرادی که اقدام به جستجو در این موتور جستجو می نمایند، می دهد.

معرفی الگوریتم های گوگل در سئو سایت ها
معرفی الگوریتم های گوگل در سئو سایت ها

معرفی الگوریتم های گوگل در سئو و باغ وحش گوگل:

برخی از الگوریتم های گوگل، از اهمیت بالایی برخوردارند و تاثیر آن ها بر سئو سایت بسیار زیاد می باشد. در معرفی الگوریتم های گوگل در سئو باید گفت که آن ها با توجه به عنلاوینی که به خود گرفته اند به باغ وحش گوگل یا جنگل حیوانات گوگل معروف هستند. یکی از ویژگی های الگوریتم رتبه بندی پاندای گوگل این است که بر روی متن های کپی شده بسیار حساس می باشد. الگوریتم دیگر گوگل، الگوریتم رتبه بندی پنگوئن می باشد که بر روی لینک سازی های انبوه و غیر طبیعی بسیار حساس می باشد. الگوریتم رتبه بندی مرغ مگس خوار گوگل که یکی دیگر از الگوریتم های مهم می باشد بر روی کیفیت متن ها حساس بوده و به کشف ارتباط معنایی بین کلمات کمک می نماید.  الگوریتم رتبه بندی کبوتر گوگل بر اساس جستجو بر مبنای سئو محلی بنا شده است و اینگونه به جستجوهای متعدد کمک می نماید. معرفی الگوریتم های گوگل در سئو در این مقاله، شما را با مهمترین این الگوریتم ها آشنا می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.