درباره ما

به بهترین ها فکر کنید!
خوش آمدید

آژانس خلاقیت طراحان وب در سال 2014 با هدف ایجاد تغییر و تحول فضای وب ایران و شمالغرب کشور فعالیت خود را آغاز کرد . ما در ابتدای راه، استارت آپی متشکل از یک تیم 3 نفره بود که با ایده های فناوری و بروز شکل گرفت. ما هرسال با تلاش و پشتکار بسیار، همگام با استانداردهای روز دنیا گام برداشتیم و طی این سالها توانستیم نقش مهمی در اشتغال زایی، آموزش و تربیت نیروی حرفه ای در صنعت وب استان ایفا کنیم. در کنار این ارزش آفرینی مستمر توانستیم سیمای وب و بهینه سازی استان را همانطور که از نامش پیداست تا اندازه چشمگیری تغییر دهدیم و سطح توقع مخاطبین از وب فارسی را به سوی زیبایی شناسی در کنار کارایی عمیق و ارزش آفرین افزایش دهیم.
فعالیت ما در آغاز راه متمرکز بر ارائه خدمات طراحی وب سایت و سئو بود، اما در ادامه باتوجه به خلاه ای موجود در فضای وب و پتانسیل های موجود در مجموعه ، اقدام به راه اندازی زیرمجموعه هایی نمودیم که بواسطه آنها توانستیم خدماتی 360 درجه را به مشتریان عزیز خود ارائه دهیم .

img1 - درباره ما

می توانی بیشتر انتظار داشته باشی
اما کمتر پرداخت کنی!

روش های بازاریابی دیجیتالی مانند بهینه سازی موتورهای جستجو (جستجوگرها)، بازاریابی موتور جستجو (SEM)، بازاریابی محتوا، بازاریابی تأثیرگذار ، طراحی سایت ، برنامه نویسی ، طراحی گرافیکی ، پشتیبانی و امنیت وب سایت ، خدمات وردپرس ، دیجیتال مارکتینگ ، تولید محتوای متنی ، تولید پادکست ، موشن گرافیک ، عکاسی تبلیغاتی و عکاسی صنعتی

  • طراحی وب سایت
  • دیجیتال مارکتینگ
  • خدمات وردپرس
  • تولید محتوای متنی ، صوتی ، تصویری
  • بهینه سازی موتور جستجوگر ( گوگل ، بینگ ، یاندکس )
  • تولید موشن گرافیک ، تدوین ویدیو ، صدابردای ( پادکست صوتی )
  • پشتیبانی و امنیت وب سایت ( وردپرسی ، جوملا ، مجنتو ، پرستا ، دروپال ، اختصاصی .... )
90%

توسعه کسب و کار اینترنتی

99%

رضایت مشتری

86%

تحقیق و توسعه

92%

دانش تجربی

اتوماسیون خانه و اتوماسیون ساختمان برای یک خانه است، به نام یک خانه هوشمند و یا خانه هوشمند. یک سیستم اتوماسیون خانه کنترل روشنایی، آب و هوا، سیستم های سرگرمی و لوازم خانگی را کنترل می کند. همچنین ممکن است امنیت خانه مانند کنترل دسترسی و سیستم های هشدار را شامل شود. هنگامی که با اینترنت متصل هستید، دستگاه های خانگی سازنده ی مهم اینترنت اشیا هستند. سیستم اتوماسیون خانه به طور معمول دستگاه های کنترل شده را به یک مرکز مرکزی یا “دروازه” متصل می کند.

اعضا

تیم ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

m2 - درباره ما

جین کارتر توسعه دهنده

m3 - درباره ما

جو لی وو مدیر

m4 - درباره ما

آماندا دو توسعه دهنده

m1 - درباره ما

مارک اسمیت موسس

25+سال تجربه
98+کارشناس
7k+پروژه تکمیل شده
99%رضایت مشتری

مشتریان خوشحال

مشتریان راضی از ما

logo1 - درباره ما
logo2 1 - درباره ما
logo2 - درباره ما
logo4 - درباره ما
logo5 - درباره ما
logo6 - درباره ما