تأییدهای Google بدون بروزرسانی اصلی


انواع بروزرسانی های گوگل و تایید های آن 

بحث های زیادی در مورد بروزرسانی در نتایج جستجو وجود داشته است. برخی خبر از بروزرسانی فوریه 2020 داده اند. 

دنی سلیوان درمورد بروزرسانی فوریه 2020 اظهار نظر کرد

دنی سالیوان اظهار کرد که گوگل تمام وقت را بروزرسانی می کند و به توئیت 2019 پیوند داده است که  بین بروزرسانی روزانه و یک بروزرسانی اصلی الگوریتم تفاوت وجود دارد.


بیشتر بخوانید >> آمارنگاری رسانه های اجتماعی برای بازاریابان در ۲۰۲۰


– دنی سالیوان dannysullivan) 13 ) فوریه 2020

برخی ازافراد پرسیدند که آیا ما هفته گذشته  در جستجوی Google  به روزرسانی داشتیم یا خیر؟ ما در واقع چندین به روزرسانی را انجام دادیم ، دقیقاً همانطور که به طور مرتب در هر هفته چند آپدیت داریم. 

بروزرسانی اصلی الگوریتم

بروزرسانی اصلی الگوریتم یک رویداد مهم است که در آن تغییرات قابل توجهی در الگوریتم Google ایجاد شده است. این می تواند به معنای افزودن به الگوریتم باشد ، معمولاً در اینكه گوگل در هنگام پرس و جو كردن از چه  الگوریتمی استفاده میکند و چه كلمه هایی در صفحه وب معنی دارد.

بروزرسانی روزانه

هرتغییری که احساس می شود ، ناشی از به روزرسانی های روزانه است که همیشه اتفاق می افتد. Google هر روز به روزرسانی های الگوریتم خود را انجام می دهد. 

شاخص های معمول یک بروزرسانی

به طور معمول در یک بروزرسانی عمده بحث های زیادی در رسانه های اجتماعی انجام می شود.

بروزرسانی بدون بروزرسانی

بدون شک مردم در نتایج جستجو تغییراتی را تجربه کردند ، اما اینها بخشی از به روزرسانی هایی است که در هر روز هر هفته ، در هر ماه ، در تمام سال در Google اتفاق می افتد.

در اینجا توضیح دنی سلیوان آمده است:

ما همیشه به روزرسانی می کنیم توصیه می کنم

در صورت از دست دادن رتبه بندی چه باید کرد؟

صبر کن

چند روز صبر کنید تا ببینید که آیا تغییرات برگشت داده شده است یا خیر. عجیب نیست که Google بتواند تغییری را از آن خود کند و سپس بازخورد خود را کمی دوباره به عقب برگرداند.

ارتباط را درک کنید

بروزرسانی ها اغلب مربوط به اهمیت هستند. بسیاری از ناشران تمایل دارند سایتهای خود را مرور کنند و بپرسند:

‘من چه اشتباهی کردم؟’

هنگامی که رتبه بندی به دلیل مسائل مربوط به از دست می رود ، سوال بهتر برای پرسیدن این است:

‘چه  چیزی را رقیب من درست انجام داد؟’


بیشتر بخوانید >> ۷ راهنمای قطعی SEO موبایل 


این اظهار نظر من از اظهارات گوگل مبنی بر وجود نداشتن چیزی برای رفع مشکل است. این بدان معنی است که موارد معمول که ناشران معتقدند نیاز به اصلاح دارند ، مانند پیوندهای کم کیفیت ، محتوای کم کیفیت و غیره ، دلیل نمی شود که یک سایت رتبه بندی خود را از دست بدهد. و به همین دلیل هیچ کاری برای رفع وجود ندارد.

به عنوان مثال ، اگر پرس و جو «بستنی» است و صفحه شما در مورد موقعیت های از دست رفته «بستنی» را نشان می دهد ، ممکن است به این دلیل باشد که گوگل به صفحاتی که نشان می دهد بستنی یا سایت هایی را که مارک های بستنی را بررسی می کنند ، ترجیح می دهد. به عبارت دیگر ، صفحه شما مرتبط نیست.

چگونه این اتفاق می افتد؟ معمولاً وقتی که گوگل روشی بهبود یافته را برای درک منظور کاربران از هنگام پرس و جو جستجو ارائه می دهد این اتفاق می افتد.

توضیحات احتمالی؟

به روزرسانی های روزانه

در بعضی موارد آنچه اتفاق افتاده است این است که این یکی از به روزرسانی های بسیاری است که هر هفته اتفاق می افتد. این می تواند ترکیبی از تغییرات جزئی باشد که منجر به تغییر در نحوه نمایش نتایج جستجو می شود. این یک به روزرسانی اصلی الگوریتم نیست.

به روزرسانی کنسول جستجوی Google

شاید تصادفی نباشد ، Google  کنسول جستجوی( Google GSC) را به روز کرد. این به روزرسانی برای ارسال اطلاعیه به ناشران مبنی بر خراب بودن داده های ساختار یافته بررسی شده و نیاز به اصلاح بود.

من تعدادی از داده های ساخت یافته بررسی شده قدیمی و ارتقاء تجربه را به قطعه های برجسته ثابت کردم. ارتقاء به نقطه اول بدان معنی است که شخص دیگری ممکن است ترافیک خود را از دست داده باشد.

بنابراین این امکان وجود دارد که حداقل برخی از نوسانات SERP به دلیل تغییر ناشران در وب سایت های خود باشد.

به روزرسانی به اخبار

در حدود نهم فوریه یا دهم فوریه سال ، Google اطلاعات مرتبط با فید کشف را به روز کرد. این امر منجر به نمایش صفحات وب از سایتهای توهین آمیز شده است که قبلاً توسط الگوریتم ها حذف شده بودند.

نتیجه

نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که هیچ به روزرسانی عمده Google وجود ندارد. این فقط نوسانات عادی است که هر روز اتفاق می افتد.

بهینه سازیبهینه سازی سایت در تبریزسئو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *