tizer - عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، تیزر و تدوین ویدیو، موشن گرافیک در تبریز

تدوین و تیزر تبلیغاتی

_

تیزر تبلیغاتی، در واقع نوعی بازاریابی ویدئویی به روش دیجیتال مارکتینگ برای معرفی کسب وکار و تجارت شما می باشد که به صورت جذاب محصولات و خدمات شما را نمایش می دهد و برای جلب مشتری از آن ها دفاع کند.در دنیای دیجیتالی امروز رقابت بین کسب و کارها نسبت به قبل سخت تر شده است ولی با استفاده از ایده های نو و خلاقیت می توانید متفاوت تر از رقبای خود محصولات و خود را در ذهن مخاطبان ماندگار کنید و باعث تقویت برندتان شوید.

1
stvin video - عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، تیزر و تدوین ویدیو، موشن گرافیک در تبریز

ساخت و تدوین چندین ویدئو

2
linkk - عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، تیزر و تدوین ویدیو، موشن گرافیک در تبریز

قرار گرفتن لینک های پروژه در کنار ویدئوها

3
texttovid - عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، تیزر و تدوین ویدیو، موشن گرافیک در تبریز

استفاده از متون مناسب در کنار ویدئوها

4
soundvideo - عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، تیزر و تدوین ویدیو، موشن گرافیک در تبریز

انیمیشن و صداگذاری در ویدئوها

اگر مشتاق به دریافت خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی هستید؟

tizer1 - عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، تیزر و تدوین ویدیو، موشن گرافیک در تبریز

ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای با تبریز سایت

_

ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای باکیفیت میتواند قدم بزرگی در جذب مشتریان بالقوه باشد.در واقع مخاطب چیزی را که در تیزر تبلیغاتی مشاهده میکند در انتخاب آن بسیار مؤثر خواهد بود.آژانس دیجیتال مارکتینک بهیار با تیمی قدرتمند و با تجربه در کوتاه ترین زمان تیزر تبلیغاتی حرفه ای با بهترن محتوای ویدئویی به مشتریان ارائه میدهد.ما به شما این اطمینان را میدهیم که در پایان پروژه نه تنها رضایت را جلب خواهیم کرد بلکه با دیدن خروجی تیزر خود غافلگیر خواهید شد.

سوالات متداول تیزرهای تبلیغاتی

1. تیزر تبلیغاتی چیست؟

ساخت ویدئو یا یک فیلم کوتاه برای معرفی شرکت ، کارخانه ، خدمات و محصولات هر کسب و کاری را تیزر تبلیغاتی گفته می شود. در واقع تیزر تبلیغاتی،روشی حرفه ای برای به نمایش گذاشتن خدمات به صورت محیطی،رادیویی و تلویزیونی است.

2. کیفیت تیزرهای تبلیغاتی چگونه است؟

تیزرهای ساخته شده توسط تیم بهیار دارای بالاترین کیفیت هستند و خروجی کار با کیفیت FULL HD می باشد.

3. مدت زمان ساخت تیزر تبلیغاتی چقدر است؟

مدت زمان ساخت تیزرهای تبلیغاتی بسته به مدت زمان نمایش، سناریو و داستان ویدئو،نوع طرح و… متفاوت خواهد بود.

4. مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی چیست؟

مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی دارای 3 مرحله کلی پیش از تولید،تولید و پس از تولید می باشد.که مهترین عوامل سازنده آن تهیه سناریو مناسب،فیلمبرداری،صداگذاری، تدوین و … است.

motion grafic - عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، تیزر و تدوین ویدیو، موشن گرافیک در تبریز


موشن گرافیک

_

به ویدئوهایی که پیامی را به صورت متحرک به مخاطب منتقل کنند موشن گرافیک گفته می شود.در واقع موشن در لغت هرچیزی است که دارای حرکت باشد و یکی از ابزارهای جدید دیجیتال مارکتینگ می باشد.موشن گرافیک بسیار به انیمیشن شباهت دارد با این تفاوت که در موشن گرافی بیشتر از تصاویر و عناصر بصری مانند رنگ، بافت، فرم و ترکیب بندی برای حرکت محتوا استفاده می شود.این عناصر بصری گرافیکی در کنار افکت صدا و موسیقی قطعا می تواند برند مورد نظر شما را در ذهن مخاطب ماندگار کند.

1
سناریو موشن گرافیک در تبریز

نگارش سناریو و پلان بندی

2
طراحی استوری برد در تبریز

طراحی استوری برد

3
تبدیل طرح استوری برد به طرح گرافیکی در تبریز

تبدیل طرح استوری برد به طرح گرافیکی

4
انیمیت سازی طرح های گرافیکی در تبریز

انیمیشن و صداگذاری در ویدئوها

5
صداگذاری و خروجی نهایی در تبریز

صداگذاری و خروجی نهایی

آیا مشتاق به دریافت خدمات ساخت موشن گرافیک هستید؟

motion 3 - عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، تیزر و تدوین ویدیو، موشن گرافیک در تبریز
5 صداگذاری - عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، تیزر و تدوین ویدیو، موشن گرافیک در تبریز

چرا ساخت موشن گرافیک

_

آیتم های گرافیکی مثل ویدیوهای آموزشی جذاب و کاربردی، موشن گرافیکی های آموزشی و یا تبلیغاتی و همچنین عکس های حرفه ای از محصولات شما، می تواند برای کاربران بسیار جذاب و جالب توجه باشد و موجب ترغیب بیشتر آنها به سمت سایت شما شود.

همچنین وجود آیتم های گرافیکی موجب می گردد که کاربری که به سایت شما وارد شده است، مدت زمان بیشتری را در سایت شما بماند و همین بیشتر ماندن کاربران در سایت برای گوگل بسیار خوشایند و مهم خواهد بود؛ از این رو امتیاز زیادی را به سایت شما خواهد داد.

موشن گرافیک ها و ویدیو های مختلف در سالهای اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است و یکی از بهترین و تاثیرگذارترین روش های تبلیغاتی به شمار می رود. حالا ممکن است این سوال در ذهن ایجاد شود که چرا موشن گرافیک ها و عناصر گرافیک انقدر تاثیر گذاری بالایی دارد؟

  • در پاسخ به این سوال باید گفت که برای کاربران نگاه کردن یک موشن گرافیک چند دقیقه ای خیلی جذاب و راحت خواهد بود و وقت زیادی را نیز از آنها نخواهد گرفت، از این رو کاربران به طور کلی به عناصر بصری بیشتر جذب می شوند.
  • همچنین شما با یک موشن گرافیک و یا ویدیو آموزشی، می توانید مسائل مختلفی از حوزه کاری خود را به صورت جامع و کاربردی بیان کنید و معرفی کنید و نکات مختلفی را در آن جای بدهید و نیاز کاربر را رفع کنید.

سوالات متداول تیزرهای تبلیغاتی

1. موشن گرافیک چیست؟

یک از هنرهای دیجیتالی است که با استفاده از چندین تصویر انمیشنی متحرک، همراه با صدا یا همراه با موسیقی متن و صدای آیکن های به کار رفته در آن تولید می شود.هر کسب و کاری باید موشن گرافیک مختص خود را داشته باشد.

2. موشن گرافیک ها با چه نرم افزارهایی تولید می شوند؟

امروزه برنامه های متعددی برای ساخت موشن گرافیک ها وجو دارد ولی نرم افزار طراحی آنلاین افتر افکت شرکت ادوبی از کامل ترین و بهترین نرم افزارها در زمینه موشن گرافی البته نرم افزارهای دیگری مثل ایلوستریتور،D4 و فتوشاپ هستند که میتوان در ساخت موشن از آنها استفاده کرد.

3. تفاوت موشن گرافیک 2 بعدی و 3 بعدی چیست؟

موشن هایی که با استفاده از نرم افزار افترافکت تولید میشوند معمولا به صورت دو بعدی است ولی موشن های سه بعدی عمق بیشتری در لایه های تصویر،پرسپکتیو و تفاوت فاصله نسبت به موشن های دو بعدی دارد.در موشن های 2 بعدی از دوربین استفاده نمیشود و همه لایه ها در محور X و Y تحرک دارند.

4. زمان موشن گرافیک چقدر باید باشد؟

بهترین زمان برای موشن گرافیک یک دقیقه است زیرا هم مخاطب از دیدن آن خسته نمیشود و هم میتوان آن را در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرد.

5. تفاوت تیزر رئال یا موشن گرافیک در چیست؟

برای ساخت تیزر رئال نیاز به لوکیشن و مکان فیزیکی مناسب؛نورپردازی میباشد در صورتی که برای ساخت موشن گرافیک نیازی به مکان و لوکیشن خاصی نیست و همه تصاویر به صورت دیجیتالی با استفاده از نرم افزار تولید می شوند.

برای سفارش عکاسی، تدوین ویدیو، موشن گرافیک در تبریز با ما در ارتباط  باشید. عکاسی، تدوین ویدیو، موشن گرافیک در تبریز توسط تیم متخصص و حرفه ای با قیمت مناسب انجام می گیرد. با سفارش  از مجموعه ما بازدید سایت خود را چند برابر کنید و مخاطبان و کاربران زیادی را به سمت سایت خود جذب کنید.

04133379347