بهینه سازی سایت ( seo ) سئو در تبریز | 09146674080

بهینه سازی سایت ( seo ) سئو در تبریز

کلمه ” رتبه اول گوگل ” از معروف ترین و پردرخواست ترین کلمه دنیای سایت است. اینکه وب سایت شما در متن بزرگترین مرجع جستجوی اینترنتی جهان یعنی موتور جستجوگر گوگل جایگاه خوب و ویژه ای داشته باشد یک امتیاز ویژه احتساب میشود. شاید برای شما به عنوان یک مدیر سایت مهم است که جزء اولین صفحه گوگل و یا در عبارت دیگر اولین پیشنهاد گوگل به کاربری باشید که عبارتی مرتبط با حوزه کاری شما را جستجو کرده است، این بدین معناست که سئو وبسایت شما در وضعیت عالی قرار دارد.

 

search engine optimization 28seo 29 services 500x500 - بهینه سازی سایت ( seo ) سئو در تبریز | 09146674080

 

طبق آمار، جایگاه اول گوگل حدود ۴۵ تا ۶۰ درصد بازدیدکنندگان را به خود جذب میکند. این عدد شگفت انگیز در تعداد کاربران، میتواند برای هر کسب و کار یا خدمات اینترنتی، مشتریان زیادی را به ارمغان آورد. درواقع حضور شما در رتبه اول گوگل میتواند حجم زیادی از بار تبلیغات و بازاریابی را از روی دوشتان بردارد.

خوشبختانه کسب این جایگاه در گوگل دست نیافتنی نیست، اما بهینه سازی چندان آسان و راحت هم نیست. رعایت یک سری اصول و قواعد مهم و مشخص همچنین آشنایی با الگوریتم ها و سیاست های گوگل در رتبه دهی سایت ها، مواردی ضروری برای موفقیت در این زمینه است. از طرفی این سیاست ها دائما در حال تغییر و بهینه شدن هستند، لذا بروز ماندن در این حوزه و آگاهی از آخرین تصمیمات گوگل امری حیاتی به شمار می آید.

عوامل موثر در کسب جایگاه مناسب در گوگل

در جمله فوق یکبار عبارت “اصول و قواعد” بهینه سازی را مطرح کردیم که نشان از اهمیت بالای این مساله دارد. قواعدیکه که تسلط بر آن نیازمند مطالعه، آزمون و خطا، بررسی لحظه ای اخرین اخبار گوگل و دانش تخصصی کافی در این حیطه کاری است. نتیجه بررسی ها، چندین عوامل مهم در کسب مکان گوگل ( بهینه سازی ) را نشان میدهد که برخی از آنها عبارت است از:

  • انتخاب کلید واژه هدفمند
  • شناخت ساختار کامل یک وب سایت
  • استراتژی بازاریابی آنلاین 
  • لینک سازی حرفه ای

SEO 950x380 1 - بهینه سازی سایت ( seo ) سئو در تبریز | 09146674080

خدمات سئو طراحان وب تبریز

تیم بهینه سازی طراحان وب تبریز با اجرای پروژه های موفق بسیاری در زمینه بهینه سازی سایت در تبریز و کل کشور، راهکاری همیشگی در اختیار شما قرار میدهد. 

1. مشاوره بهینه سازی سایت در تبریز و کل کشور
مفتخریم که تجربه ۷ ساله خود در این زمینه را با شما به اشتراک بگذاریم. مشاوران ما به اتکای دانش و تخصص بالایشان در حوزه بهینه سازی و بازاریابی آنلاین، آنالیز مناسبی از وضعیت بهینه سازی سایت شما ارائه کرده و اطلاعات سودمند و مفیدی را در اختیارتان قرار میدهند. 

2. بهینه سازی on page
دپارتمان طراحان وب تبریز با بررسی دقیق المان های کدنویسی موثر در بهینه سازی سایت شما، با بهینه سازی کدنویسی مطابق با استانداردهای وب، خدمات ویژه ای در زمینه بهینه سازی on page ارائه میدهد.

3. بهینه سازی off page
در بهینه سازی off page روی بسترهای مرتبط اما خارج از وبسایت شما تمرکز شده که نهایتا منجربه بهبود جایگاه سایتتان میشود. لینک سازی اصولی، تولید محتوا، راه اندازی و مدیریت شبکه های اجتماعی و… اموری ست که در این دسته بندی قرار میگیرند.

4. پشتیبانی بهینه سازی
از آنجا که بهینه سازی امری یکبار-اجرا نبوده و مستلزم پویایی و حرکت رو به جلوی دائمی ست، تیم بهینه سازی طراحی سایت تبریز با ارائه خدماتی بی نظیر و پایبندی به اصول مشتری مداری، گام به گام تا فتح قله های رشد و ترقی با شما همراه خواهد بود.

5. تولید محتوای استاندارد
این روزها بیش از هر چیزی، محتوای مناسب نظر گوگل و موتورهای جستجو را جلب میکند و موجب کسب جایگاه بهتر در میان رقبا میشود. آشنایی با قواعد نگارش، استفاده اصولی از کلمات کلیدی در متن، تسلط به کار با تصویر، صوت و ویدئو، انتشار مقاله با محتوای کاربرپسند و… در کنار یکدیگر به تولید یک محتوای استاندارد می انجامد.

آیا می دانید ؟!

طراحان وب تبریز با افتخار در ۴ استان چندین سال است که در صدر تمامی کلمات کلیدی در حوزه طراحی سایت – بهینه سازی سایت – اموزش دوره های تخصصی بهینه سازی سایت و طراحی سایت قرار دارند.

آیا می دانید ؟!

طراحان وب تبریز با بیش از ۲۰ نمونه فعال در امر بهینه سازی صدر شرکت های seo استان قرار دارند

بهینه سازی سایت در تبریز

« هر صنفی تخصصی دارد تخصص ما بهینه سازی سایت است »

 

seo - بهینه سازی سایت ( seo ) سئو در تبریز | 09146674080